Naturagen Kolajen Nedir?

Naturagen Kolajen; vücudunuza kolajen desteği sağlayan, günlük beslenme rutininize dahil edebileceğiniz takviye edici bir gıdadır. Farklı aromalara ve kolajen miktarlarına sahip dört farklı formu vardır. Tüm Naturagen ürünleri Türkiye menşeli hidrolize kolajen peptitler içerir ve %100 sığır kolajeni ile üretilir.

Naturagen Kolajen'in Helal Sertifikası vardır.

Naturagen Tablet Form

Aromasızdır

Tablo Form Aromasiz

Naturagen Şase Form

Yeşil ElmaAromalı

Sase Form Yesil Elma Aromali

Naturagen Sıvı Form

ŞeftaliAromalı

Sivi Form Seftali Aromali

Naturagen Bulk Form

LimonAromalı

Sivi Form Limon Aromali
Benim İçin Doğru Form? Hangisi?

Naturagen Kolajen, Tip 1 ve Tip 3 kolajen içerir.

Tip 1 ve Tip 3 Kolajen, vücutta üretilen kolajenin %90'ını oluşturur. Cildi, tırnakları ve kemikleri oluşturan, amino asit formundaki proteinleri içerir. Bu kolajenler sayesinde saçlarınız güçlenir ve daha az dökülür. Cildiniz pürüzsüz ve sıkı bir görünüm kazanır. Tırnaklarınızın zayıflayarak kırılmaz ve gerektiğinde onarılır.

Vücudunuzun toplam proteininin üçte biri kolajenden gelir ve 25 yaşından sonra kolajen üretimi giderek azalır. Yaşa ek olarak, yüksek miktarda şeker tüketmek, çevresel faktörlere (duman ve filtrelenmemiş güneş ışığı) maruz kalmak ve kronik stres gibi etkenler de kolajen rezervlerini tüketebilir.

Naturagen Kolajende bulunan Tip 1 ve Tip 3 Kolajen, yukarıda bahsettiğimiz faydalarının yanı sıra bağ dokularının onarımı ve bakımı için de hayati önem taşır. Tendonlarda ve bağlarda elastikiyeti ve dolaşımı arttırır.

Naturagen Kolajen’in Faydaları? Nelerdir

Naturagen Kolajen ile cildiniz yenilenir!

Naturagen Kolajen; optimum cilt yapısını ve sağlıklı cilt görünümünü desteklemek için gerekli temel besinleri sağlar. Kolajen ve elastin üretiminden sorumlu olan fibroblastların yoğunluğunu arttırır.

Bu sayede cildiniz daha iyi nemlenir, dokularınız iyileşir ve kırışıklıklarınız azalır.

Naturagen Kolajen ile saç ve tırnaklarınız güçlenir!

Naturagen Kolajen, tırnakları ve saçları güçlendiren temel yapısal proteinler içerir.

Keratin, mineraller ve kolajen saçınızın ve tırnaklarınızın güçlü bir şekilde uzamasını sağlar. Tırnaklarınız kırılmaya eğilimliyse, vücudunuzun onları güçlü tutmak için gerekli besin maddelerine sahip olduğundan emin olmanız gerekir. Günlük beslenme düzeninize kolajen eklemek, saç ve tırnak sağlığınızı korumanın en ideal yoludur.