top of page
PEAK9648 kopya 2 copy.webp

Hakkımızda

Yaşam kalitesini arttıracak çözümler üretme misyonuyla hareket eden ve vizyoner bakış açısıyla getirdiği yeniliklerle 83 yılı geride bırakan İskefe Holding, %100 yerli üretim olan Naturagen Kolajen markasını hayata geçirdi. Bünyesinde yedi Deri Fabrikası, Jelatin Üretim Tesisi, Hayvansal Kaynaklı Sıvı Amino Asit Üretim Tesisi, AR-GE Merkezi ve Test Laboratuvarları bulunan holding; bu alanlardaki deneyimini kolajen üretiminde de kullanmaya başladı.

 

Cirosunun %10’unu AR-GE çalışmalarına ayıran şirket, inovasyon ve yüksek teknolojiyi odağıyla medikal teknolojiler alanında da faaliyet gösteriyor. Bu kapsamda markaları arasına eklediği Naturagen Kolajen ile tüketicilerine sağlıklı güzellik için geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

Hikayemiz

Naturagen Kolajen, İskefe Holding’in bünyesinde üretilen kolajen hidrolizatının yurt içi ve yurt dışı piyasalar için gıda takviyesi olarak nihai tüketimi amaçlı, üretim, satış ve pazarlamasını yapan firmasıdır. Tüketicilerin ihtiyaç duyduğu kolajen hidrolizat gıda takviyesi ürünlerinin yüksek kalite, güvenilir ve takip edilebilir kaynaklardan elde edilmiş hammadde içerikli olması ve ulaşılabilir fiyatlar ile müşterilere sunulması Naturagen’in en önemli değerleridir.

Naturagen Kolajen Kimdir?

bottom of page